سرهنگ علی امانی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پس از بررسی خبری مبنی بر تیراندازی سارقان به سمت خودروهای عبوری در محور آزاد راه پل زال- خرم آباد پلیس بلافاصله وارد عمل شد. وی افزود: پس از هماهنگی با مرجع قضائی نیروی انتظامی در یک عملیات غافلگیرانه و ناگهانی موفق به […]سرهنگ علی امانی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پس از بررسی خبری مبنی بر تیراندازی سارقان به سمت خودروهای عبوری در محور آزاد راه پل زال- خرم آباد پلیس بلافاصله وارد عمل شد.

وی افزود: پس از هماهنگی با مرجع قضائی نیروی انتظامی در یک عملیات غافلگیرانه و ناگهانی موفق به شناسایی سارقان مسلح شد.

فرمانده انتظامی پلدختر گفت: بر اساس اخبار واصله این سارقان، چندین تیم هستند که در محور آزاد راه پل زال – خرم آباد اقدام به سرقت به این شیوه می‌کنند که با اقدام غافلگیرانه پلیس دو تیم به تعداد هشت نفر از آنها دستگیر شد.

سرهنگ امانی افزود: در این رابطه چهار خودرو از سارقان مسلح توقیف شد که پس از بازرسی‌های انجام شده دو قبضه سلاح از آنها کشف و ضبط شد.

وی یادآور شد: با اظهار شاکیانی که از آنها سرقت شده بود در رودرویی با سارقان آنها را شناسایی کرده و اموال ۳۰ نفر مالباخته به آنها برگردانده شد.

فرمانده انتظامی پلدختر افزود: گشت‌های پلیس با افزایش نیرو در نقطه مواصلاتی بین استان‌های لرستان و خوزستان مستقر شدند به گونه‌ای که روزانه شش واحد گشت در این محور به رصد و کنترل مسیر ادامه می‌دهند.

سرهنگ امانی با بیان این که امنیت مردم اولویت و خط قرمز پلیس است، گفت: نیروی انتظامی به شدت با کسانی که موجب اخلال در نظم و امنیت مردم شوند برخورد جدی و قضائی می‌کند.Source link

همچنین ببینید :
استمرار آلودگی هوای لرستان/«گرد و غبار» مهمان ناخوانده ۱۰ شهرستان