به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۴۹ هزار و ۷۳۰ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۲۴۷ هزار و ۸۰۱ نمونه داده شده است، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا […]به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۴۹ هزار و ۷۳۰ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۲۴۷ هزار و ۸۰۱ نمونه داده شده است، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۷۲ هزار و ۷۸۹ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه تعداد نمونه‌های منفی ۱۷۵ هزار و ۹ مورد بوده است، گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۳۷۴ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

وی تعداد بستری‌های مثبت و مشکوک به کرونا در استان را ۲۴۰ مورد عنوان کرد.

دبیر ستاد مبارزه با کرونای دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به کاهش درصد رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان گفت: وضعیت کرونایی سه شهرستان به نارنجی تبدیل شده است و در این راستا هم استانی‌های گرامی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از خود و فرزندانتان مراقبت کنید.

بنابر این گزارش تعداد مبتلایان به کرونا در لرستان تا روز گذشته ۷۲ هزار و ۴۰۹ و فوتی‌ها نیز یک‌هزار و ۳۷۲ مورد بوده است.Source link

همچنین ببینید :
طرح الحاق روستای «جهان‌آباد» به شهر بروجرد در مراحل نهایی است