به گزارش خبرگزاری مهر، عباس شرفی در سخنانی گفت: از ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ تا دوم فروردین ۱۴۰۰ تردد یک میلیون و ۴۷۸ هزار و ۶۶۹، وسیله نقلیه در محورهای لرستان به ثبت رسیده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با ۷۹۵ هزار و ۸۶ وسیله نقلیه ۸۶ درصد رشد نشان می‌دهد. وی […]به گزارش خبرگزاری مهر، عباس شرفی در سخنانی گفت: از ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ تا دوم فروردین ۱۴۰۰ تردد یک میلیون و ۴۷۸ هزار و ۶۶۹، وسیله نقلیه در محورهای لرستان به ثبت رسیده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با ۷۹۵ هزار و ۸۶ وسیله نقلیه ۸۶ درصد رشد نشان می‌دهد.

وی افزود: بیشترین تردد در این پنج روز مربوط به سه راهی «چالانچولان» (بروجرد) – خرم آباد با ۶۶ هزار و ۸۷۱ وسیله نقلیه بوده است و محورهای دورود – سه راهی «چالانچولان»، سه راهی «چالانچولان» – دورود و خرم آباد – سه راهی الشتر در رتبه‌های بعدی بیشترین تردد قرار دارند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان گفت: آمار در روز دوم فروردین امسال تردد ۲۶۸ هزار و ۷۲۴ وسیله نقلیه در استان ثبت شده است که این آمار در مدت مشابه سال قبل ۱۳۵ هزار و ۷۶ وسیله نقلیه بوده است.

شرفی عنوان کرد: سهم وسایل نقلیه سنگین از مجموع تردد روز دوم فروردین ۱۴۰۰ تعداد ۲۶ هزار و ۵۹ تردد بوده است.

وی یادآور شد: مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای لرستان با ۶۶ دستگاه تردد شمار، ۱۹ دوربین نظارت تصویری و ۵۱ سامانه ثبت تخلفات بر محورهای لرستان نظارت دارد و تلفن گویای ۱۴۱ به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به هموطنان در خصوص وضعیت ترافیکی محورها است.

 Source link

همچنین ببینید :
۵۲۱ واحد صنفی بی‌توجه به محدودیت‌های کرونایی اخطار گرفتند