به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز چهار شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۴۸ هزار و ۶۷۳ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۲۴۶ هزار و ۷۰۷ نمونه داده شده است، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا […]به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز چهار شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۴۸ هزار و ۶۷۳ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۲۴۶ هزار و ۷۰۷ نمونه داده شده است، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۷۲ هزار و ۴۰۹ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه تعداد نمونه‌های منفی ۱۷۴ هزار و ۲۹۰ مورد بوده است، گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۳۷۲ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

وی تعداد بستری‌های مثبت و مشکوک به کرونا در استان را ۲۱۰ مورد عنوان کرد.

دبیر ستاد مبارزه با کرونای دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به کاهش درصد رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان گفت: وضعیت کرونایی سه شهرستان به نارنجی تبدیل شده است و در این راستا هم استانی‌های گرامی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از خود و فرزندانتان مراقبت کنید.

بنابر این گزارش تعداد مبتلایان به کرونا در لرستان تا روز گذشته ۷۲ هزار و ۱۰۷ و فوتی‌ها نیز یک‌هزار و ۳۷۰ مورد بوده است.Source link

همچنین ببینید :
آسمان غبارآلود خرم‌آباد