به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۴۷ هزار و ۶۳۹ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۲۴۵ هزار و ۸۳۶ نمونه داده شده است، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا […]به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۴۷ هزار و ۶۳۹ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۲۴۵ هزار و ۸۳۶ نمونه داده شده است، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۷۲ هزار و ۱۰۷ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه تعداد نمونه‌های منفی ۱۷۳ هزار و ۷۲۲ مورد بوده است، گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۳۷۰ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

وی تعداد بستری‌های مثبت و مشکوک به کرونا در استان را ۱۸۵ مورد عنوان کرد.

دبیر ستاد مبارزه با کرونای دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به کاهش درصد رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان گفت: وضعیت کرونایی سه شهرستان به نارنجی تبدیل شده است و در این راستا هم استانی‌های گرامی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از خود و فرزندانتان مراقبت کنید.

بنابر این گزارش تعداد مبتلایان به کرونا در لرستان تا روز گذشته ۷۱ هزار و ۸۶۷ و فوتی‌ها نیز یک‌هزار و ۳۶۸ مورد بوده است.Source link

همچنین ببینید :
اقامت ۶ هزار گردشگر در مراکز اقامتی و پذیرایی لرستان