به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۴۱ هزار و ۱۷۹ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۲۳۹ هزار و ۶۹۴ نمونه داده شده است، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا […]به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۴۱ هزار و ۱۷۹ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۲۳۹ هزار و ۶۹۴ نمونه داده شده است، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۷۰ هزار و ۵۲۱ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه تعداد نمونه‌های منفی ۱۶۹ هزار و ۱۶۶ مورد بوده است، گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۳۶۱ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

وی تعداد بستری‌های مثبت و مشکوک به کرونا در استان را ۱۹۵ مورد عنوان کرد.

دبیر ستاد مبارزه با کرونای دانشگاه علوم پزشکی لرستان یادآور شد: افزایش موارد ابتلاء و بستری در استان، تغییر رنگ شهرستان رومشکان و چگنی از آبی به زرد و پلدختر و دورود از زرد به نارنجی زنگ خطر جدی خیز چهارم کرونا در استان است.

بنا بر این گزارش تعداد مبتلایان به کرونا در لرستان تا روز گذشته ۷۰ هزار و ۲۴۷ مورد و تعداد فوتی‌ها هم هزار و ۳۵۹ نفر بوده است.Source link

همچنین ببینید :
ششمین دوره انتخابات شوراها در ۱۵۶۹ روستا برگزار می‌شود