به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مهدی قدرتی امروز سه شنبه در مراسم افتتاح پایگاه رسانه‌ای «نسل نو» اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان در سخنانی با تاکید بر اینکه جوانان انقلابی و جهادی در ایام دهه فجر امسال صحنه‌های خلاق و مبتکرانه ای را خلق کردند اظهار داشت: اینها به عنوان یک یادگار و صحنه‌های […]به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مهدی قدرتی امروز سه شنبه در مراسم افتتاح پایگاه رسانه‌ای «نسل نو» اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان در سخنانی با تاکید بر اینکه جوانان انقلابی و جهادی در ایام دهه فجر امسال صحنه‌های خلاق و مبتکرانه ای را خلق کردند اظهار داشت: اینها به عنوان یک یادگار و صحنه‌های به یاد ماندنی برای ما خواهد بود.

وی عنوان کرد: امیدواریم با دغدغه بیشتر، شاهد اجرای گام دوم انقلاب در عرصه‌های مختلف باشیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه سازمان تبلیغات اسلامی در فصل نوین و جدید پیش روی خود، کارهای زیادی را باید انجام دهد گفت: امیدواریم جشن‌های انقلاب ۹۹، فتح بابی برای اجرای اهداف و برنامه‌های دیگر گام دوم انقلاب باشد.

حجت الاسلام قدرتی با بیان اینکه خوبی کار فرهنگی به این است که استمرار دارد بیان داشت: مقام معظم رهبری محور عملیات جدید را برای ما ترسیم و بر موضوع «تواصی به حق» و «تواصی به صبر» تاکید کرده‌اند.

وی تاکید کرد: این کلام نورانی و الهی مقام معظم رهبری که برگرفته از قرآن کریم است، باید از سوی ما مورد توجه و اجرا قرار بگیرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به اینکه با همه توان در عرصه علم، فرهنگ، دین، مسجد، مدرسه و… باید این امر با قوت و توان مضاعف عملیاتی شود گفت: در سال ۱۴۰۰، آخرین سال از قرن چهاردهم، باید سنگ تمام بگذاریم.

حجت الاسلام قدرتی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری بر گفتمان سازی تصریح کرد: آنچه که ما می‌خواهیم در استان با کمک دستگاه‌های فرهنگی، جهادی، انقلابی و… اتفاق افتد، همین امر گفتمان سازی است و موضوع «تواصی به حق» و «تواصی به صبر» باید به گفتمان تبدیل شود.

همچنین ببینید :
فوت ۱۴ لرستانی به دلیل ابتلا به کرونا/ ۱۲۰۲ بیمار بستری هستندSource link