رئیس پلیس راهور لرستان گفت: مصوبه ستاد مدیریت کرونا از ساعت ۲۱ الی ۳ بامداد تمام خودروهای پلاک شخصی که در خیابان‌ها تردد کنند به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.


به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، مرتضی چغلوند در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: برابر مصوبه ستاد مدیریت کرونا از ساعت ۲۱ الی ۳ بامداد تمام خودروهای پلاک شخصی که در خیابان‌ها تردد کنند به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

وی افزود: با استفاده از تجهیزات ی دوربین‌ها و خودروهای مجهز و همچنین حضور محسوس و نامحسوس پلیس خودروهایی که تردد در ساعات ممنوعه داشته باشند را اعمال قانون می‌کنیم.

رئیس پلیس راهور لرستان عنوان کرد: افرادی که ساکن لرستان هستند و پلاک خودروی آنها متعلق به خوزستان است باید هر چه سریع‌تر تعویض پلاک کنند چرا که در صورت تردد مطابق قانون جریمه می‌شوند. 

وی خاطرنشان کرد: خودروهایی که اقدام به پرتاب ترقه کرده و یا نظم عمومی را به هم بزنند علاوه بر کد کرونا جریمه‌های دیگری نیز برای آنها در نظر گرفته می‌شود.

چغلوند گفت: در پنجشنبه آخر سال نیز برابر مصوبه ستاد مدیریت کرونا مسیر تمام آرامستانها از فاصله چند صد متری مسدود می‌شوند.

انتهای پیام/
Source link

همچنین ببینید :
نماز جمعه این هفته فقط در ۴ شهرستان در لرستان اقامه می‌شود