به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ احسان جهانبخش امروز یکشنبه در گفت و گو با رسانه با اشاره به برگزاری مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه با عنوان «عید تا عید» اظهار داشت: در این راستا به زوج‌های جوان اقلام مورد نیاز زندگی اعطا می‌شود. وی با بیان اینکه این اقلام شامل یخچال، تلویزیون، جارو برقی، لباسشویی […]به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ احسان جهانبخش امروز یکشنبه در گفت و گو با رسانه با اشاره به برگزاری مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه با عنوان «عید تا عید» اظهار داشت: در این راستا به زوج‌های جوان اقلام مورد نیاز زندگی اعطا می‌شود.

وی با بیان اینکه این اقلام شامل یخچال، تلویزیون، جارو برقی، لباسشویی و اجاق گاز است افزود: این طرح از مبعث تا ولادت امام حسین (ع) اجرا می‌شود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی لرستان گفت: در این مرحله بین زوج‌های نیازمند ۷۰ سری جهیزیه توزیع می‌شود و در مجموع تا کنون ۶۵۰ سری جهیزیه بین زوج‌های نیازمند توزیع شده است.

سرهنگ جهانبخش با تاکید بر اینکه از ابتدای رزمایش کمک مومنانه تا کنون، ۱۸۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا توزیع شده است افزود: همچنین در این مرحله تعداد ۳۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع می‌شود و البته امکان افزایش این بسته‌های معیشتی نیز در این مدت وجود دارد.Source link

همچنین ببینید :
بیش از ۵۰۰۰ کیلوگرم مواد خام دامی غیرقابل مصرف معدوم شد