به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی امروز شنبه در حاشیه جلسه ستاد مقابله با بیماری کرونا گفت: بر اساس گزارش ارائه شده در ستاد ملی مقابله با کرونا، در اکثر نقاط کشور به غیر از یک استان روند بیماری تا حدودی کنترل شده و در لرستان نیز شرایط تثبیت شده‌ای داریم. وی اظهار داشت: […]به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی امروز شنبه در حاشیه جلسه ستاد مقابله با بیماری کرونا گفت: بر اساس گزارش ارائه شده در ستاد ملی مقابله با کرونا، در اکثر نقاط کشور به غیر از یک استان روند بیماری تا حدودی کنترل شده و در لرستان نیز شرایط تثبیت شده‌ای داریم.

وی اظهار داشت: البته باید در نظر داشت با توجه به همسایگی با استان خوزستان، شرایط هر لحظه ممکن است تغییر کند که ضرورت دارد دستورالعمل‌های بهداشتی بیش از پیش به خصوص در ایام پایانی سال رعایت شود تا نوروز آرامی برای مردم داشته باشیم.

استاندار لرستان در ادامه تاکید کرد: همه باید تلاش کنیم تا از وقوع پیک چهارم کرونا در استان جلوگیری کنیم که لازمه آن رعایت اصول بهداشتی، استفاده از ماسک، فاصله گذاری اجتماعی و پرهیز از حضور در تجمعات به ویژه مراسم پنجشنبه آخر سال در آرامستان ها است.

خادمی افزود: همانگونه که قبلاً اعلام شد در نوروز هیچ‌گونه تسهیلاتی به مسافران ارائه نخواهد شد و شرایط به مانند سال‌های قبل نیست، از این رو توصیه می‌کنیم که هم استانی‌ها به سایر نقاط کشور سفر نکرده و سایر هم وطنان نیز لرستان را به عنوان مقصد خود در نوروز انتخاب نکنند.

وی تصریح کرد: بر اساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا سفر به مناطق قرمز و نارنجی کاملاً ممنوع است و جریمه نقدی در پی خواهد داشت که در همین رابطه جدیدترین وضعیت شهرستان‌های کشور به لحاظ رنگ بندی متعاقباً اطلاع رسانی می‌شود.
 Source link

همچنین ببینید :
نظارت بر بازار کالاهای پرمصرف مردم در ماه مبارک رمضان