به گزارش خبرنگار مهر، محمود ثمینی امروز چهارشنبه در جلسه شورای اطلاع رسانی لرستان با اشاره به نزدیک بودن ایام پایانی سال از مردم لرستان خواست با توجه به شرایط کرونایی از حضور در آرامستان‌ها و اجتماعات خودداری کنند. وی با تاکید بر اهمیت سلامت عمومی و با توجه به شرایط کرونایی و نزدیکی چهارشنبه […]به گزارش خبرنگار مهر، محمود ثمینی امروز چهارشنبه در جلسه شورای اطلاع رسانی لرستان با اشاره به نزدیک بودن ایام پایانی سال از مردم لرستان خواست با توجه به شرایط کرونایی از حضور در آرامستان‌ها و اجتماعات خودداری کنند.

وی با تاکید بر اهمیت سلامت عمومی و با توجه به شرایط کرونایی و نزدیکی چهارشنبه پایان سال، از مردم لرستان خواست تا مراقب نوجوانان خود باشند و با پیگیری برنامه‌های فرهنگی صدا و سیما از حضور فرزندان در برنامه‌های خطرناک جلوگیری کنند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان، به موضوع پنجشنبه آخر سال و برنامه زیارت اهل قبور اشاره کرد و گفت: با توجه به شرایط شکننده کرونایی، هم مرزی با استان خوزستان، سرعت انتشار بالای ویروس جهش یافته و لزوم مراعات و خودداری از حضور در اجتماعات از مردم نجیب لرستان می‌خواهیم که پنجشنبه آخر سال در آرامستان‌ها تجمع نکنند و برای سلامت مردم و جامعه به گونه دیگر عمل کرده و یا خیراتی داشته باشد.Source link

همچنین ببینید :
اعتبار ناچیز سدهای لرستان/ خسارت سیلاب به حوزه آب جبران نشد