به گزارش خبرنگار مهر، ناهید پرویز پور امروز پنج شنبه در گفت و گو با رسانه‌ها اظهار داشت: روند ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر از طریق روش‌های حضوری و غیر حضوری در حال انجام است. وی گفت: با توجه به تجربه ادوار گذشته انتخابات، تعداد زیادی از داوطلبان، فرایند ثبت نام خود […]به گزارش خبرنگار مهر، ناهید پرویز پور امروز پنج شنبه در گفت و گو با رسانه‌ها اظهار داشت: روند ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر از طریق روش‌های حضوری و غیر حضوری در حال انجام است.

وی گفت: با توجه به تجربه ادوار گذشته انتخابات، تعداد زیادی از داوطلبان، فرایند ثبت نام خود را به روزهای پایانی مهلت قانونی ثبت نام موکول می‌کنند و این امر به خصوص برای کسانی که قصد ثبت نام حضوری در دفاتر پیشخوان دولت و ستادهای انتخابات فرمانداری‌ها را دارند منجر به ازدحام جمعیت شده که علاوه بر اتلاف وقت داوطلبان، در شرایط بیماری کرونا ریسک ابتلاء به بیماری را افزایش می‌دهد.

سخنگوی ستاد انتخابات لرستان تاکید کرد: در این راستا از هم استانی‌های عزیزی که قصد شرکت در انتخابات ششمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر را دارند تقاضا می‌شود در اسرع وقت نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

پرویز پور گفت: به داوطلبان گرامی توصیه می‌شود حتی المقدور از روش‌های غیر حضوری اعلامی توسط ستاد انتخابات کشور برای ثبت نام استفاده کنند.Source link

همچنین ببینید :
سهم تنها نیم درصدی لرستان از سدسازی