به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۳۰ هزار و ۲۶۰ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۲۲۸ هزار و ۸۲۲ نمونه داده شده است، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در […]به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۳۰ هزار و ۲۶۰ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۲۲۸ هزار و ۸۲۲ نمونه داده شده است، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۶۸ هزار و ۸۷۱ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۳۵۱ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

وی تعداد بستری‌های مثبت و مشکوک به کرونا در استان را ۱۵۳ مورد عنوان کرد و گفت: کرونای انگلیسی وارد استان شده است و در این راستا رعایت پروتکل‌های بهداشتی بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد.

کوشکی تاکید کرد: مردم از سفر به استان‌ها و شهرهای نارنجی و قرمز اجتناب کنند.

بنا بر این گزارش تعداد مبتلایان به کرونا در لرستان تا روز گذشته ۶۸ هزار و ۶۸۵ نفر و تعداد فوتی‌ها هم هزار و ۳۵۱ مورد بوده است.Source link

همچنین ببینید :
ادامه صدرنشینی مس کرمان و سقوط دو پله‌ای شهرداری آستارا