معاون سیاسی استانداری لرستان گفت: تحمیل کالا همراه با کالای اساسی و فروش آن خلاف مقررات و قانون است، ضمن اینکه بازرسین در صورت مشاهده چنین تخلف‌هایی به طور قطع برخورد قاطعی را با فروشندگان متخلف خواهند داشت.


به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، محمود ثمینی در جمع خبرنگاران با اشاره به تشدید نظارت‌ها بر سطح بازار، اظهار کرد: روغن خوراکی به اندازه کافی در استان وجود دارد و اماکن مشخصی جهت توزیع پیش‌بینی شده است.

وی خاطرنشان کرد: تحمیل کالا همراه با کالای اساسی و فروش آن خلاف مقررات و قانون است، ضمن اینکه بازرسین در صورت مشاهده چنین تخلف‌هایی به طور قطع برخورد قاطعی را با فروشندگان متخلف خواهند داشت.

معاون سیاسی استانداری لرستان با تاکید بر اینکه هیچ‌گونه محصول تحمیلی در کنار کالای اساسی نبایستی فروخته شود، افزود: مواردی از این قبیل گزارش شده که خوشبختانه با متخلفان نیز برخوردهای لازم صورت گرفته است.

ثمینی در خصوص کمبودهای مقطعی مرغ در سطح بازار استان، گفت: علی‌رغم کشتار فراوان مرغ در استان اما گاهی شاهد کمبود این محصول در مراکز توزیع هستیم، با این وجود روزانه این محصول کشتار و در اختیار مردم قرار می‌گیرد، ضمن اینکه برای ایام نوروز نیز تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تصمیمی مبنی بر تعطیلی بازار گرفته نشده است، افزود: کنترل و نظارت بازار به شدت ادامه دارد، در صورت تغییر وضعیت تدابیر مربوط به همان وضعیت لحاظ می‌شود.

معاون سیاسی استانداری لرستان از انسداد ورودی‌های استان به خوزستان و منع ترددها تا زمان پایان یافتن وضعیت قرمز خوزستان خبر داد.

انتهای پیام/
Source link

همچنین ببینید :
سایت رسمی کنگره ۶٣٠٠ شهید لرستان رونمایی شد