به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز جمعه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۲۶ هزار و ۶۶۲ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۲۲۵ هزار و ۲۷۴ نمونه داده شده است، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در […]به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز جمعه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۲۶ هزار و ۶۶۲ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۲۲۵ هزار و ۲۷۴ نمونه داده شده است، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۶۸ هزار و ۳۶۴ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان تعداد نمونه‌های منفی را ۱۵۶ هزار و ۹۰۹ مورد بیان کرد و گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۳۵۱ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

کوشکی با اشاره به افزایش محسوس موارد ابتلاء به کرونا در استان، گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان مهم‌ترین راه پیشگیری از بیماری کرونا است.

وی تعداد بستری‌های مثبت و مشکوک کرونا در استان را ۱۸۶ نفر عنوان کرد.

بنابر این گزارش، تعداد ابتلاء به کرونا در استان تا روز گذشته ۶۸ هزار و ۱۶۹ مورد و فوتی‌ها نیز هزار و ۳۵۰ نفر بوده است.Source link

همچنین ببینید :
شناسایی ۵۱۷ مبتلای جدید به کرونا در لرستان/ فوت ۸ نفر