دبیر هیئت بوکس لرستان گفت: تیم بوکس پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد توانست در مسابقات لیگ کشور با تکیه بر استعدادهای بومی قهرمان این دوره از مسابقات شود همچنین در مسابقات سال گذشته این رشته تیم بوکس لرستان در تمام رده‌های سنی موفق به کسب مقام شد.


شهاب خاکی  ظهر امروز درگفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، اظهارداشت: امسال استعدادهای بوکس لرستان در قالب تیم پلیمر خلیج فارس در مسابقات لیگ کشور شرکت کردند و در دیدار پایانی توانستند با برتری هفت بر یک مقابل تیم خوزستان قهرمان این دوره ازمسابقات شوند.

وی با بیان اینکه در این دوره از مسابقات لیگ برتر تمامی اعضای تیم ملی نیز حضور داشتند، افزود: در ترکیب مسابقه فینال این دوره از رقابت‌ها دو تن از بوکسورهای تیم پلیمر خلیج فارس از استعدادهای لرستان بودند همچنین بیش از ۷۰ درصد کادر فنی تیم نیز از مربیان استان بودند.

دبیر هیئت بوکس لرستان بیان کرد: سال گذشته برای اولین بار در تاریخ بوکس لرستان تیم‌های رده‌های سنی مختلف استان توانستند در مسابقات قهرمانی کشور به روی سکو بروند به طوریکه تیم نونهالان و جوانان استان مقام سوم کشور، تیم نوجوانان مقام دوم کشور و در نهایت تیم بزرگسالان استان توانست قهرمان کشور شود.

خاکی با اشاره به اینکه طی یک سال گذشته ۶ بوکسور لرستانی به طور متناوب به اردوهای تیم ملی دعوت شده‌اند، تصریح کرد: همچنین باقر فرجی بوکسر وزن ۶۳ کیلوی لرستان یکی از امیدهای کشور برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۱ توکیو است.

انتهای پیام/۸۵۰۲۰

 
Source link

همچنین ببینید :
فارس من| الحاق روستای رومیانی به بخش مرکزی شهرستان رومشگان بررسی می‌شود