به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۲۳ هزار و ۳۳۵ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۲۲۲ هزار و ۸۲ نمونه داده شده است، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در […]به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۲۳ هزار و ۳۳۵ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۲۲۲ هزار و ۸۲ نمونه داده شده است، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۶۷ هزار و ۹۶۹ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان تعداد نمونه‌های منفی را ۱۵۴ هزار و ۱۱۳ مورد بیان کرد و گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۳۵۰ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

کوشکی با اشاره به افزایش محسوس موارد ابتلاء به کرونا در استان، گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان مهم‌ترین راه پیشگیری از بیماری کرونا است.

بنابر این گزارش، تعداد ابتلاء به کرونا در استان تا روز گذشته ۶۷ هزار و ۷۶۱ مورد و فوتی‌ها نیز هزار و ۳۵۰ نفر بوده است.Source link

همچنین ببینید :
بازدید رئیس سازمان بازرسی از فولاد خرم‌آباد