به گزارش خبرگزاری مهر، وحید کرم‌الهی در جلسه قرعه‌کشی اختصاص واحدهای طرح اقدام ملی به متقاضیان شهرستان‌های خرم‌آباد و بروجرد که در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد، اظهار داشت: ۲۶ هزار نفر برای طرح اقدام ملی مسکن در استان ثبت‌نام کره بودند که با انجام پالایش‌های لازم در مجموع شش هزار نفر […]به گزارش خبرگزاری مهر، وحید کرم‌الهی در جلسه قرعه‌کشی اختصاص واحدهای طرح اقدام ملی به متقاضیان شهرستان‌های خرم‌آباد و بروجرد که در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد، اظهار داشت: ۲۶ هزار نفر برای طرح اقدام ملی مسکن در استان ثبت‌نام کره بودند که با انجام پالایش‌های لازم در مجموع شش هزار نفر حائز شرایط شناخته شدند.

وی ادامه داد: از این شش هزار نفر متقاضی حائز شرایط، سه هزار و ۱۰۰ نفر واریز وجه داشتند.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: این افراد حداقل ۴۰ میلیون تومان به ازای هر واحد واریز کرده‌اند.

کرم‌الهی بیان کرد: در جلسه قرعه‌کشی امروز برای شهرستان خرم‌آباد هزار و ۹۷۵ واحد تعیین تکلیف و ۵۰۰ واحد هم به صورت ذخیره در نظر گرفته شد.

وی گفت: برای شهرستان بروجرد نیز ۴۴۰ واحد قرعه کشی انجام شد و در سایر شهرستان‌ها با تأمین زمین وضعیت واحد تعیین تکلیف خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان اظهار کرد: برای شهرهای خرم‌آباد، بروجرد و دورود که بالای ۱۰۰ هزار نفر جمعیت دارند متولی تأمین مسکن، راه و شهرسازی لرستان و در سایر شهرهای استان که زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت هستند بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مسئول تأمین واحدها است.

کرم‌الهی بیان کرد: با تأمین زمین در سایر شهرهای استان کار اختصاص واحدها و قرعه‌کشی انجام خواهد شد.Source link

همچنین ببینید :
ششمین دوره انتخابات شوراها در ۱۵۶۹ روستا برگزار می‌شود