به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۲۱ هزار و ۷۲۴ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۲۲۰ هزار و ۶۵۰ نمونه داده شده است، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا […]به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۲۱ هزار و ۷۲۴ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۲۲۰ هزار و ۶۵۰ نمونه داده شده است، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۶۷ هزار و ۷۶۱ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان تعداد نمونه‌های منفی را ۱۵۲ هزار و ۸۸۹ مورد بیان کرد و گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۳۵۰ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

کوشکی مجموع بستری‌های مثبت و مشکوک کرونا در استان را ۱۷۰ نفر عنوان کرد.

وی یادآور شد: هم استانی‌های گرامی ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی، در صورت داشتن هرگونه علائم سرماخوردگی جهت انجام نمونه کرونا به مراکز ۱۶ و ۲۴ ساعته مراجعه کنند.

بنابر این گزارش، تعداد ابتلاء به کرونا در استان تا روز گذشته ۶۷ هزار و ۵۷۴ مورد و فوتی‌ها نیز هزار و ۳۴۹ نفر بوده است.Source link

همچنین ببینید :
راه‌اندازی پورتال خبری کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان