به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۱۷ هزار و ۷۶۳ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۲۱۷ هزار و ۵۱ نمونه داده شده است، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در […]به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۱۷ هزار و ۷۶۳ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۲۱۷ هزار و ۵۱ نمونه داده شده است، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۶۷ هزار و ۲۸۵ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان تعداد نمونه‌های منفی را ۱۴۹ هزار و ۷۶۴ مورد بیان کرد و گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۳۴۸ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

وی با هشدار نسبت به اینکه عادی انگاری سبب خیر مجدد بیماری خواهد شد گفت: در این راستا مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

بنابر این گزارش، تعداد ابتلاء به کرونا در استان تا روز گذشته ۶۷ هزار و ۱۶۰ مورد و فوتی‌ها نیز هزار و ۳۴۷ نفر بوده است.Source link

همچنین ببینید :
غرق شدن نوجوان ۱۷ ساله خرم‌آبادی در حوضچه آبشار «طلایی»