به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز جمعه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۱۷ هزار و ۳۶۲ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۲۱۶ هزار و ۳۷۱ نمونه داده شده است، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در […]به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز جمعه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۱۷ هزار و ۳۶۲ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۲۱۶ هزار و ۳۷۱ نمونه داده شده است، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۶۷ هزار و ۱۶۰ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان تعداد نمونه‌های منفی را ۱۴۹ هزار و ۲۱۰ مورد بیان کرد و گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۳۴۷ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

کوشکی، کل بستری‌های مشکوک و قطعی کرونا در استان را ۱۴۹ مورد عنوان کرد.

وی با هشدار نسبت به اینکه عادی انگاری سبب خیر مجدد بیماری خواهد شد گفت: در این راستا مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

بنابر این گزارش، تعداد ابتلاء به کرونا در استان تا روز گذشته ۶۶ هزار و ۹۴۸ مورد و فوتی‌ها نیز هزار و ۳۴۶ نفر بوده است.Source link

همچنین ببینید :
«غبار» مهمان نوروزی لرستان!