به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز یک شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۱۸ هزار و ۹۹۸ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۲۱۸ هزار و ۳۳ نمونه داده شده است، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا […]به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز یک شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۱۸ هزار و ۹۹۸ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۲۱۸ هزار و ۳۳ نمونه داده شده است، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۶۷ هزار و ۳۸۸ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان تعداد نمونه‌های منفی را ۱۵۰ هزار و ۶۴۱ مورد بیان کرد و گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۳۴۸ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

وی مجموع بسترهای مثبت و مشکوک کرونا در استان را ۱۶۰ نفر عنوان کرد.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی لرستان با هشدار نسبت به اینکه عادی انگاری سبب خیر مجدد بیماری خواهد شد گفت: در این راستا مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

بنابر این گزارش، تعداد ابتلاء به کرونا در استان تا روز گذشته ۶۷ هزار و ۲۸۵ مورد و فوتی‌ها نیز هزار و ۳۴۸ نفر بوده است.Source link

همچنین ببینید :
شناسایی ۷۴۱ ابتلای جدید به کرونا در لرستان/ فوت ۹ نفر