رزمایش سراسری مولد اضطراری در کشور و در استان لرستان  باانتخاب ۵ مولد اضطراری  منتخب توانیر و ۷ مولد اضطراری منتخب شرکت توزیع برگزار شد.

فریدون خودنیا مدیرعامل شرکت توزیع برق استان لرستان در این رزمایش افزود: همزمان با سراسر کشور و با هماهنگی وزارت نیرو و شرکت توانیر با سازمان پدافند غیرعامل،  رزمایش سراسری مولدهای برق اضطراری در ادارات مهم ،حساس و حیاتی استان لرستان برگزار شد.

رزمایش

 

وی ادامه داد: در سطح استان لرستان ۱۷۱ مولد اضطراری وجود دارد که امروز در رزمایش سراسریانتخاب ۵ مولد اضطراری  منتخب توانیر و ۷ مولد اضطراری منتخب شرکت توزیع  که دارای درجه حساس و حیاتی بودند، انتخاب و در این عملیات برق آنها قطع و نتایج نواقص به آنها اعلام شد.

مهندس خودنیا اظهار کرد:  در این رزمایش همکاران شرکت توزیع برق استان به ادارات مشخص شده مراجعه و برق سراسری آنها را قطع و مولد اضطراری آنها به مدار آمد و در مورد چگونگی وارد مدار شدن مولد ها و چگونگی آماده به کار بودن آنها تجزیه و تحلیل صورت گرفت .

مدیر عامل شرکت توزیع برق لرستان بیان کرد:  در نهایت انتظار داریم اداراتی که نواقص شان به آنها اعلام شده در اسرع وقت این موارد را برطرف تا بتوانیم در ارزیابی مجدد موارد اعلام شده را رصد و گزارش لازم را به وزارت نیرو و سازمان پدافند غیرعامل ارسال کنیم.

محمد حکیمی مدیر پدافند غیرعامل شرکت توزیع برق استان لرستان هم در این رزمایش افزود: شرکت توزیع برق استان لرستان خوشبختانه در حوزه پدافند غیرعامل گام‌های موثر و مفیدی برداشته  و این امر نیز محقق نخواهد شد مگر در امنیت و حفاظت از زیرساخت‌های برق، وجود افزایش تاب آوری در مجموعه شرکت توزیع  و همچنین مقابله با تهدیدات احتمالی که وجود دارد.

همچنین ببینید :
کمبود خوابگاه دخترانه نداریم / به دنبال تجمیع خوابگاه‌های دانشجویی در مجتمع کمالوند هستیم

وی ادامه داد: با توجه به دستورالعمل ها و ابلاغیه هایی که از طرف شرکت توانیر به شرکت توزیع انجام شده، یکی از مانور هایی که باید در هفته پدافند غیرعامل صورت بگیرد بحث رزمایش مولدهای اضطراری بود که در سطح استان لرستان هم صورت گرفت.

مدیر پدافند غیرعامل شرکت توزیع برق استان لرستان تصریح کرد:  در این رزمایش خوشبختانه طبق اعلام شرکت توانیر، مولدهای اضطراری انتخاب شده در استان مورد بررسی قرار‌گرفتند و اکیپ های اجرایی در محل‌های مشخص حضور یافته و رزمایش مولدهای اضطراری در هفته پدافند غیرعامل با موفقیت به پایان رسید.

همچنین ببینید:

مدیرعامل توزیع برق لرستان: چراغ ۱۱ روستای استان روشن شد

  • منبع خبر : توزیع برق لرستان