دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد گفت: رسانه‌ها بازوان قدرتمند دستگاه قضایی هستند.

به گزارش خبرنگار قلم لر، داریوش شاهون وند صبح امروز در دیدار با شماری از خبرنگاران که در دفتر دادستانی برگزار شد، اظهار داشت: در سیستم دادستانی اولویت‌بندی‌هایی را تدوین نموده که نخستین اولویت ما حفظ حقوق عامه مردم است.

وی بابیان در طول این مدت ۴۰ مورد را پیگیری کرده‌ایم، افزود: برخی از این موارد حل‌وفصل و شده و برخی هم همچنان در دستور کار است.

دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد با تأکید بر اینکه با هر اقدامی که موجب ایجاد ناامنی و لطمه زدن به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی شود مماشات نمی‌کنیم، خاطرنشان کرد: با تیراندازی، درگیری‌های مسلحانه به‌شدت برخورد می‌کنیم.

شاهون وند در ادامه اظهار داشت: در استان لرستان به معنای اخص کلمه سرقت مسلحانه نداریم اما در سایر حوزه‌ها سرقت صورت می‌گیرد که بخشی از آن توسط خود مردم قابل‌کنترل است.

وی به مبارزه جدی با اراذل‌واوباش اشاره کرد و گفت: کسانی که در خودروی خود سلاح سرد حمل کنند برخورد جدی با آن‌ها خواهیم کرد.

دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد خاطرنشان کرد: دادستانی با جرائم خشن، مجرمین سابقه‌دار و خطرناک هیچ‌گونه ارفاقی در زمینه‌های مختلف نخواهد داد و همواره خواستار اشد مجازات نیز برای آن‌ها هستیم.

شاهون وند همچنین تصریح کرد: ما از رسانه‌ها به‌صورت قاطعانه حمایت می‌کنیم مشروط بر اینکه مطالب آن‌ها بدون اغراض و تخریب و با ارائه راهکار باشد.

وی بابیان اینکه نیازمند حمایت رسانه‌ها هستیم، عنوان کرد: رسانه‌ها بازوی قدرتمند دستگاه قضایی هستند.

دادستان خرم‌آباد

 

همچنین ببینید :
قرنطینه ۲ روستای لرستان به دلیل مشکوک بودن به کرونای انگلیسی/ خطر شیوع بیخ گوش پل‌دختر
  • نویسنده : مصطفی باقری