نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت بسیار اسف‌بار صنعت لرستان، گفت: اکثر پروژه‌های استان زیر ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهرداد ویسکرمی در دیدار با مدیران شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان، اظهار داشت: تا مدیران، نمایندگان و حتی مردم با هم همدل نشوند، در پیشبرد کارها به مشکل بر می‌خوریم.

صنعت لرستان

وی، عنوان کرد: باب جدیدی را در نمایندگی باز کرده ایم، قبلاً این راه را رفته ایم که با جا به جا کردن مدیران چیزی عوض نخواهد شد، هدف ما هم تغییر در زندگی مردم حوزه انتخابیه است.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی، بیان داشت: بسیاری از مسائل در سطح پایین و با پیگیری قابل حل است.

ویسکرمی در ادامه با انتقاد از وضعیت صنعت لرستان، تصریح کرد: اوضاع صنعت لرستان بسیار اسف بار است، به همین خاطر با وزیر صمت مخالفت کردم تا صدای صنعت خوابیده لرستان را به گوش وزیر جدید برسانم.

وی، ادامه داد: عمده مشکلات با فعال شدن شهرک‌های صنعتی قابل حل است.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت فعلی در نظر دارد پروژه‌هایی که بالای ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد را به پایان برساند، گفت: این در حالیست که متأسفانه اکثر پروژه‌های استان زیر ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

ویسکرمی با تاکید بر اینکه با هلدینگ های بزرگی در حال رایزنی هستیم تا با حل شدن مشکلات، زیرساخت‌های لازم برای حضور آنها فراهم شود، افزود: در این راستا مشکلات موجود در شهرک‌های صنعتی به صورت مکتوب از سوی مدیرعامل شهرک‌های صنعتی برای پیگیری ارائه شود.

همچنین ببینید :
تهدید جدی موج چهارم کرونا در لرستان/ رعایت پروتکل‌ها ۱۰ درصد کم شد