استاندار لرستان از ایجاد ناحیه صنعتی جدید در شهر دورود خبر داد.

ناحیه صنعتی

جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرستان دورود به ریاست دکتر خادمی استاندار لرستان و با حضور نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی ، معاون عمرانی و معاون اقتصادی استانداری لرستان ، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ، مدیرکل دفتر استاندار ، مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استان، فرماندار دورود و جمعی از مدیران استانی و محلی در فرمانداری شهرستان دورود برگزار شد.

به گزارش قلم لر،  دکتر خادمی در جلسه ویژه ای که در رابطه با بررسی پروژه های عمرانی و اقتصادی شهرستان دورود برگزار شده بود اظهار داشت: در جلسه امروز موضوعات مختلفی در حوزه‌های مختلف عمران شهری،تاسیسات اقتصادی، موضوع آب و فاضلاب،جاده های شهری و روستایی و …مطرح و در این خصوص بحث و تبادل نظر شد.

ضرورت تکمیل شبکه های آبرسانی اراضی کشاورزی

استاندار لرستان با تاکید بر اهمیت و ضرورت تکمیل شبکه های آبرسانی اراضی کشاورزی گفت: در جلسه امروز در رابطه با تکمیل سرریز آب سد مروک و تکمیل شبکه های آبیاری زیر این سد بحث و تبادل نظر شد و قرار شد تا پایان سال حدود ۲۰۰۰ هکتار از این شبکه‌ها تکمیل و موضوع سرریز این سد هم تا قبل از شروع فصل بارندگی تکمیل شود.

دکتر خادمی خاطرنشان کرد: در خصوص راه و شهر سازی مقرر شد مقداری از جاده های روستایی جمعا به طول ۱۰ کیلومتر آسفالت و بخشی هم به طول ۲۰ کیلومتر شن ریزی شود و همچنین در خصوص چند مورد دیگر در رابطه با راه و شهرسازی تصمیم‌گیری شد.

ایجاد ناحیه صنعتی جدید در دورود

استاندار لرستان با اشاره به اهمیت اشتغال و صنعت و گرایشی که شهرستان دورود در این زمینه دارد اظهار داشت: در این جلسه موضوع ایجاد ناحیه صنعتی جدید در شهرستان دورود مورد بررسی قرار گرفت و قرار شد در یکی از نقاطی که زمین مورد نیاز توسط منابع ملی تامین می شود پس از تصویب، یک ناحیه صنعتی یا شهرک صنعتی جدید پیگیری و احداث شود.

همچنین ببینید :
اوضاع اسف‌بار صنعت لرستان/ اکثر پروژه‌ها زیر ۵۰ درصد پیشرفت دارند

استاندار لرستان در پایان اظهار داشت با توجه به نیاز این شهرستان در حوزه راهداری مصوب شد یک واحد راهداری در این شهرستان ایجاد شود.

  • منبع خبر : استانداری لرستان