مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از پیدا شدن اجساد گردشگران گمشده در رودخانه سزار خبرداد.

پیدا شدن اجساد گردشگران گمشده در رودخانه سزار

به گزارش قلم لر، صارم رضایی افزود: پنج گردشگر اراکی به همراه یک نفر راهنما روز جمعه به قصد کوهپیمایی و بازدید از آبشار بیشه رفته بودند در مسیر پل ۵۰۱ دو نفر از گروه جدا می شوند، طبق شواهد احتمال غرق شدن آنها در رودخانه سزار مشهود گردید.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان اظهار داشت: با تلاش بی وقفه تیم غواصی هلال احمر شعبه دورود و واکنش سریع جمعیت هلال احمر استان میثم دلیخون ۲۵ ساله که برای گردش به آبشار بیشه رفته بود از آب بیرون کشیده شد احتمال غرق شدگی نفردوم بیشتر شد، در سومین روز جستجو در کنار رودخانه سزار پیکر بی جان این جوان از آب بیرون کشیده شد.

رضایی تشریح کرد: عوامل امدادی جمعیت هلال احمر لرستان عملیات جستجو و نجات برای پیدا کردن نفر دوم را از سر گرفته که پس از ۳ روز تلاش متاسفانه جسد نفر دوم بنام علیرضا میرزایی از اهالی شهر اراک به سطح آب آمده بود، توسط عوامل امدادی از آب بیرون کشیده و توسط بسکت به ارتفاع بالای سطح رودخانه انتقال داده شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان لرستان خطاب به گردشگران خاطرنشان کرد: در این ایام گردشگران از ورود بی مهابا به آبها و دریاچه های سطح استان خودداری کنند و با سهل انگاری جان خود و دیگران را به خطر نیندازند .

لازم به ذکر است: آبشار بیشه منطقه ای گردشگری در موقعیت طول جغرافیایی ۴۸۰۸۸۳۰۷۶۹۰۶۲۰۴۲۳(E) وعرض جغرافیایی ۳۳۰۲۷۵۵۵۲۰۱۹۸۴۵۲۷ (N) واقع در شهرستان دورود به رودخانه سزار وصل می شود.

پیدا شدن اجساد گردشگران گمشده در رودخانه سزار

همچنین ببینید :
وقوع ۱۰۱۹ حادثه در شهر خرم‌آباد/ آتش‌سوزی ۱۲۸ واحد مسکونی
  • منبع خبر : هلال احمر لرستان