دبیر جشنواره سراسری عکس «مدافعان سلامت» از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تا تاریخ ۳۰ تیرماه سال جاری خبر داد.

 دبیر جشنواره سراسری عکس «مدافعان سلامت» از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تا تاریخ ۳۰ تیرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، داود یاراحمدی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: با توجه اوج گیری مجدد شیوع بیماری منحوس کرونا و همچنین استقبال و درخواست هنرمندان سراسر کشور از این اتفاق فرهنگی، دبیرخانه جشنواره تصمیم بر این گرفت که جهت همراهی و ثبت بیشتر تلاش‌های شبانه روزی کادر درمان و پزشکی کشور زمان پایان و آخرین مهلت ارسال اثر به این جشنواره را تا ۳۰ تیرماه ۹۹ تمدید کند.

وی تصریح کرد: از همه هنرمندان و عکاس و دست اندرکاران حوزه درمان و پزشکی انتظار می‌رود که آثار خود را تا پایان وقت اعلام شده به دبیرخانه جشنواره عکس مدافعان سلامت ارسال کنند.

دبیر جشنواره سراسری عکس مدافعان سلامت، هدف از برگزاری این جشنواره را انعکاس فعالیت‌های شبانه روزی پزشکان و کادر درمانی در این زمان و ماندگار کردن فعالیت‌های این قشر زحمت کش در تاریخ، همچنین بازتاب مبارزه این همیاران سلامت در رویارویی با بیماری کرونا در کشور و پاسداشت تلاش‌ها و مجاهدت‌های مدافعان سلامت دانست.

یاراحمدی یادآور شد: در این جشنواره حضور برای علاقمندان در دو بخش عکاسی حرفه‌ای و عکاسی موبایل؛ (مختص اعضای کادر درمانی و پزشکی) در نظر گرفته شده و علاقمندان می‌توانند در بخش‌های اعلام شده آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

پایگاه خبری قلم لر

وی همچنین با اشاره به داوری پس از پایان مهلت ارسال آثار به جشنواره تصریح کرد: دکتر کمال الدین شاهرخ، ناصر افراسیابی و علیرضا عطاریانی از اساتید برجسته و مطرح عکاسی کشور داوری آثار رسیده به جشنواره را بر عهده خواهند داشت.

همچنین ببینید :
ابلاغ بخشنامه دستمزد سال 1400 کارگران مشمول قانون کار

دبیر جشنواره سراسری عکس مدافعان سلامت اظهار داشت: در برگزاری این جشنواره استانداری لرستان، دانشگاه علوم پزشکی لرستان و شهرداری خرم آباد مشارکت و همکاری دارند.

یاراحمدی اضافه کرد: در برگزاری جشنواره تلاش شده، جلوه‌هایی از تلاش‌ها و مجاهدت‌های کادر درمانی ثبت و در تاریخ پرافتخار این مرز و بوم به یادگار نهاده شود.

وی خاطرنشان کرد: همه آثار می‌بایست تا پایان مهلت تمدید ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره به نشانی واتس‌آپ حوزه هنری لرستان با شماره تلفن ۰۹۱۶۶۹۸۵۱۲۳ ارسال شوند و یا به دبیرخانه جشنواره به نشانی لرستان- خرم‌آباد- خیابان علوی- میدان امام (ره) – ساحلی دکتر حسابی- نبش آرش ۶ حوزه هنری استان لرستان- کدپستی: ۳۹۷۷۷_ ۶۸۱۴۶ و ایمیل: artlorestan@gmail.com ارسال کنند.