به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان صبح امروز رزمایش همدلی و کمک مومنانه لشکر ۸۴ پیاده لرستان با محوریت سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار شد .

دکتر خادمی: کمکهای مومنانه به دستور مقام معظم رهبری در کشور آغاز شد و آثار و برکات خوبی در جامعه داشته است .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان صبح امروز رزمایش همدلی و کمک مومنانه لشکر ۸۴ پیاده لرستان با محوریت سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار شد .

استاندار لرستان با حضور در این رزمایش گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی علاوه بر وظایف ذاتی خود که تأمین امنیت کشور است، همواره در تمامی بحران ها که دولت و مردم به کمک نیاز داشتند با ورود خود منشأ اثر بودند .

دکتر خادمی با اشاره به جلودار بودن ارتش در مدیریت بحران ها، اظهار داشت: در سیل سال گذشته لرستان، مجموعه ارتش جمهوری اسلامی کمک های بزرگی به مردم سیل زده داشتند که همواره در یاد و خاطره مردم استان ماندگار خواهد ماند .

وی همچنین تصریح کرد: کمکهای ارتش از حیث بکارگیری امکانات، نیرو و تجهیزات در مبارزه با بیماری کرونا و گندزدایی و ضدعفونی معابر نیز بسیار به موقع و تأثیرگذار بود که جای تقدیر و تشکر دارد .

استاندار لرستان ارتباط بی واسطه با مردم را یکی از ویژگی های مهم کمک های مومنانه عنوان کرد و افزود: کمکهای مومنانه به دستور مقام معظم رهبری در کشور آغاز شد و آثار و برکات خوبی در جامعه داشته است .

دکتر خادمی گفت: کمکهای مومنانه یکی از روش های کاهش آلام ناشی از بیماری کروناست که امروز شاهد اجرای آن توسط ارتش جمهوری اسلامی هستیم و امیدواریم این قبیل اقدامات ادامه داشته باشد .

وی در پایان خاطرنشان کرد: کمک های مومنانه لشکر ۸۴ پیاده لرستان شامل ۱۰۰۰ بسته اقلام مورد نیاز برای اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا است که پرسنل خدوم ارتش اقدام به تهیه و توزیع آنها کرده اند و جای تقدیر و تشکر دارد .

همچنین ببینید :
ابلاغ بخشنامه دستمزد سال 1400 کارگران مشمول قانون کار

 

اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان