معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان: در این نمایشگاه آثار هنرمندان بیش از 30 کشور جهان حضور خواهند داشت.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان: در این نمایشگاه آثار هنرمندان بیش از ۳۰ کشور جهان حضور خواهند داشت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، فرید رحمتی با اعلام این خبر، گفت: نمایشگاه کارتون و کاریکاتور” نمی توانم نفس بکشم” توسط انجمن کاریکاتور استان و با حمایت معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود که در قالب آن، آثار کارتونیست ها و کاریکاتوریست های بیش از ۳۰ کشور جهان با موضوع محکومیت نژاد پرستی آمریکایی به نمایش گذاشته خواهد شد.

وی تصریح کرد: علاقه‌مندان هم استانی می توانند تا روز جمعه ششم تیر ماه آثار خود را با فرمت تصویری jpg و رزولوشن ۳۰۰ DPI به پست الکترونیکی خانه کاریکاتور استان به آدرس: lorestan.house.cartoon@gmail.com ارسال نمایند.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در پایان افزود: این نمایشگاه در نیمه اول تیر ماه افتتاح خواهد شد و آثار راه یافته در نگارخانه هژبر مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد در معرض دید علاقه‌مندان قرار داده می شود.