نماینده مردم شریف خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی از عدم توجه وزارت جهاد کشاورزی به کشاورزان لرستان در حوزه‌های آب و زمین انتقاد کرد.

در تخصیص آب کشاورزی، در حق کشاورزان لرستان ظلم و اجحاف می‌شود.

قوانین دست و پا گیر سفره کشاورزان لرستان را کوچک و خالی‌تر کرده است.

متاسفانه شاهد مهاجرت کشاورزان لرستانی به حاشیه شهرهای بزرگ هستیم.

نماینده مردم شریف خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی از عدم توجه وزارت جهاد کشاورزی به کشاورزان لرستان در حوزه‌های آب و زمین انتقاد کرد.
دکترمرتضی محمودوند در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی مسائل حوزه کشاورزی با حضور وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: انتظار می‌رود موضوع جهاد سازندگی و روحیه ایثار در استان لرستان احیا شود چراکه بعد از فعالیت سازمان جهاد سازندگی و زحمات آن عزیزان، کمترین تحرک برای کشاورزان مظلوم و زحمتکش لرستان صورت گرفته است.
نماینده مردم شریف خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در تخصیص آب کشاورزی در حق کشاورزان لرستان ظلم و اجحاف می‌شود، خاطرنشان کرد: دربحث منابع طبیعی و مراتع باوجود اینکه کشاورزان لرستانی اسنادی در دست دارند که نسل در نسل از زمین زراعی برای قوت روزانه استفاده کرده اند اما امروز آنان عنوان می‌کنند که با هزار قانون و تبصره و ماده جلوی ما را گرفته‌اند و سفره ما خالی شده است.

نماینده مردم شریف خرم آباد و چگنی از وزارت جهاد کشاورزی خواست تا موضوع آب و زمین‌های کشاورزی در لرستان حل و فصل شود و در ادامه افزود:متاسفانه خالی شدن سفره کشاورزان لرستانی باعث مهاجرت آنها به حاشیه‌های شهرهای بزرگ می‌شود.

پایگاه اطلاع رسانی دکتر مرتضی محمودوند

همچنین ببینید :
ابلاغ بخشنامه دستمزد سال 1400 کارگران مشمول قانون کار