استاندار لرستان گفت: با تصمیم جدید ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا از اول تیر ماه درهمه شهرستان‌های دارای وضعیت سفید و زرد کشور نماز جمعه اقامه می‌شود.

استاندار لرستان گفت: با تصمیم جدید ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا از اول تیر ماه درهمه شهرستان‌های دارای وضعیت سفید و زرد کشور نماز

استاندار لرستان

جمعه اقامه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری قلم لر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، سیدموسی خادمی از اعلام مصوبات جدید ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در جلسه امروز خبر داد و گفت: ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در جدیدترین مصوبات خود برگزاری نماز جمعه همه شهرستان‌های سفید و زرد کشور را از اول تیرماه، با رعایت نکات بهداشتی اعلام کرد.

وی افزود: به تبعیت از تصمیمات ستاد ملی، نماز جمعه شهرستان‌های استان در صورتی که شرایط بیماری بر همین منوال و تحت کنترل باشد، طبق تاریخ اعلام شده برگزار خواهد شد.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: اگر تا آن زمان تغییری در وضعیت بیماری مشاهده شود مطابق با شرایط تصمیم جدید اتخاذ خواهد شد.

وی در ادامه افزود: بازگشایی مهد کودک‌ها و کلاس‌های آموزش قرآن از دیگر موضوعات مطرح شده در جلسه امروز بود که مقرر شد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از هفته آینده آغاز به کار کنند.

خادمی در پایان بیان کرد: برگزاری تورهای گردشگری از دیگر موارد مطرح شده در جلسه ستاد ملی بود که مقرر شد با توجه به حساسیت موضوع طی جلسات آتی ضمن کارشناسی بیشتر تصمیم جدید در این خصوص اتخاذ شود.

همچنین ببینید :
ابلاغ بخشنامه دستمزد سال 1400 کارگران مشمول قانون کار