مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: لرستان جزو شش استان برتر توزیع برق کشور است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: لرستان جزو شش استان برتر توزیع برق کشور است.

به گزارش پایگاه خبری قلم لر، مهندس فریدون خودنیا در برنامه وایک شبکه افلاک با بیان اینکه در حال حاضر برق رسانی به روستاهای پنج تا ده خانوار را انجام میدهیم، افزود: بجز یک روستا از پلدختر و خرم آباد که معارض دارند، تمام روستاهای بالای پنج خانوار در لرستان دارای برق هستند.

وی با اشاره به اینکه سرمایه گذاری زیادی در این رابطه انجام شده است، خاطر نشان کرد: کارکنان ما نقاط صعب العبور را هم برق دار کرده‌اند.

مدیر عامل شرکت توزیع برق لرستان همچنین با بیان آنکه در این شرکت کارهای خوبی آغاز شده، افزود: یک ماه پیش نیروگاه سیکل ترکیبی خرم آباد افتتاح شد.

مهندس خودنیا اظهار داشت: دو نیروگاه کوچک در شهرک صنعتی بروجرد افتتاح شده و یک ماه آینده یک نیروگاه در شهرک صنعتی دورود توسط بخش خصوصی افتتاح می شود.

وی با بیان اینکه پنج نیروگاه در سال ۹۸ افتتاح شده، خاطر نشان کرد: در مناطقی که بحث صنعتی بودن وجود دارد نسبت به احداث نیروگاه اقدام کرده ایم.

مدیر عامل شرکت توزیع برق لرستان همچنین بیان داشت: نیروگاه های خورشیدی فرصت مناسبی برای مردم است.

مهندس خودنیا گفت: نیروگاه خورشیدی روی پشت بام منازل قابل نصب است و به ازای هر ده کیلووات ماهیانه حدود سه میلیون درآمدزایی دارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت : به دلیل شیوع ویروس کرونا از ابتدای اسفند ماه قرائت کنتور ها و آزمایش کنتور را متوقف کرده ایم.

همچنین ببینید :
ابلاغ بخشنامه دستمزد سال 1400 کارگران مشمول قانون کار

مدیر عامل شرکت توزیع برق لرستان با اشاره به اینکه بخش وصول مطالبات هم فعلا متوقف شده است، اظهار داشت: مشترکین تا پایان اردیبهشت ماه فرصت پرداخت دارند.

مهندس خودنیا گفت: مشترکین برای کارهای جزئی و کم اهمیت نیاز به حضور ندارند و سامانه ۱۲۱ آماده خدمات رسانی به صورت شبانه روزی هستند.
وی تصریح کرد: ما برای اینکه خدماتمان را کاملا غیرحضوری کنیم در تلاش هستیم.