پروژه‌های اقتصاد مقاومتی راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان از بهترین پروژه ها و در استان سرآمد است. عباس شرفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان که به عنوان اولین مدیر استانی همراه با تیم مدیریتی خود در جمع اعضای خانه مطبوعات حضور یافته بود،ضمن تقدیر از تعامل خبرنگاران با […]

پروژه‌های اقتصاد مقاومتی راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان از بهترین پروژه ها و در استان سرآمد است.
عباس شرفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان که به عنوان اولین مدیر استانی همراه با تیم مدیریتی خود در جمع اعضای خانه مطبوعات حضور یافته بود،ضمن تقدیر از تعامل خبرنگاران با این اداره کل گفت: پروژه‌های اقتصاد مقاومتی راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان از بهترین پروژه‌ها و در استان سرآمد است که از جمله مهمترین آنها می توان به پل شهدای دانش آموز(رودکی) بروجرد با بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی اشاره کرد.
وی با بیان گوشه هایی از عملکرد این اداره کل در سال جاری اظهار کرد: یکی از اتفاقات خوب در حاشیه سیل فروردین امسال، برگزاری مناقصه پروژه‌های ایمن سازی محورهای استان به مبلغ ۲۲ میلیارد تومان و همچنین انعقاد۱۴۰ میلیارد تومان قرارداد آسفالت بود که عملیاتی شد و در حال حاضر منتظر مساعد شدن شرایط آب و هوایی برای ادامه و تکمیل این پروژه ها هستیم.
شرفی سرقت تاسیسات ایمنی جاده ای را از معضلات موجود عنوان کرد و گفت: سال گذشته با اجرای یک طرح دانش بنیان توانستیم سرقت های روشنایی جاده ای را مورد پایش قرار دهیم و کاهش دهیم.
وی با تاکید بر ضرورت فرهنگسازی رانندگی ایمن گفت: مهمترین عامل در تصادفات جاده ای سرعت است از این رو باید مردم را آگاه کرد که در این زمینه نیازمند مساعدت رسانه ها و فعالان فرهنگی هستیم.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان در رابطه با راهداری زمستانی و عدم تناسب امکانات و نیروها با وسعت راههای استان اظهار کرد: با امکانات موجود باز نگه داشتن همزمان هشت هزار کیلومتر راه در یک زمان بسیار سخت و حتی غیرممکن است اما راهداران با همه توان خدمت می کنند و علیرغم بارش سنگین برف با برنامه ریزی های صورت گرفته تاکنون کمترین انسداد را شاهد بوده ایم.
در ادامه این دیدار میثم قدمی معاون حمل و نقل، پرویز کرمی معاون توسعه مدیریت و منابع، محمدحسین امینیان مشاور مدیرکل و مدیر حراست و سحر بابایی راد مدیر روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گوشه‌هایی از عملکرد حوزه تحت مدیریت خود را بیان کردند و به دغدغه های اعضای خانه مطبوعات پاسخ گفتند.
اعضای خانه مطبوعات لرستان هم در این دیدار با ابراز خرسندی از تعامل راهداری لرستان با رسانه ها؛ ساماندهی میدان پلیس راه خرم آباد- بروجرد و تقاطع آیت الله کمالوند، برگزاری جلسه با شرکت آزادراه خرم آباد -پل زال درخصوص ضرورت پاسخگویی و ارائه خدمات متناسب با درآمد دریافتی از عوارضی، برپایی تور رسانه ای بازدید از خدمات راهداری در مناطق سیل زده، اصلاح علائم ایمنی غیراستاندارد بخصوص در ورودی جنوبی مرکز استان، لزوم ترمیم روکش آسفالت و علائم ایمنی محور سپیددشت و پیگیری طرح های اقتصاد مقاومتی و نوسازی ناوگان از وزارت راه و شهرسازی را به عنوان دغدغه های عمومی مطرح نمودند.
همچنین ببینید :
تضعیف شرکت مخابرات ایران ، تضعیف حوزه ict کشور است