دفاتر خدمات گردشگری استان لرستان در بیانیه‌ای از دکتر علی‌اصغر مونسان وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اعلام حمایت کردند.

دفاتر خدمات گردشگری استان لرستان در بیانیه‌ای از دکتر علی‌اصغر مونسان وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اعلام حمایت کردند.

در متن این بیانیه آمده است: دنیای صنعتی امروز سبب شده تا انسان‌ها برای رهایی از هر نوع تنش و فشارهای روحی، روانی و برای تفریح و استراحت به گردش پناه ببرند و به این وسیله هم از پدیده‌های طبیعی مناطق دیدن کنند و هم از نوع آداب‌ورسوم و شیوه زندگی مردم در مناطق مختلف آشنا شوند و در این راستا کشور ایران به علت قدمت تاریخی بالا و درخشان در فرهنگ و تمدن، تنوع فرهنگی، نژادی، زبانی و ده‌ها جاذبه گردشگری دیگر قابلیت به ارمغان آوردن جایگاه ممتازی را در صنعت گردشگری دنیا دارد.

با توجه به شرایط فعلی و ضرورت توسعه صنعت گردشگری به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین راهکارهای منافع اقتصادی و توسعه پایدار، اعتماد نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی به جناب آقای دکتر علی‌اصغر مونسان به‌عنوان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در راستای اهداف مهم این وزارتخانه یعنی حفاظت از آثار فرهنگی، تاریخی، توسعه صنعت گردشگری و ترویج صنایع‌دستی امری ضروری لازم و ضروری به نظر می‌رسد.

بدین‌وسیله انجمن صنفی دفاتر خدمات گردشگری استان لرستان حمایت خود را از دکتر مونسان گزینه پیشنهادی رئیس‌جمهور برای تصدی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اعلام می‌دارد و امید است نمایندگان محترم ملت نیز با رأی اعتماد خود زمینه رشد و توسعه در این حوزه مهم و تأثیرگذار را فراهم کنند.

 

همچنین ببینید :
ارسال نخستین محموله کمک‌های مردمی کمیته امداد لرستان به زلزله‌زدگان سی‌سخت
  • نویسنده : یعقوب دالوند