رئیس انجمن موسیقی لرستان گفت: تاکنون برای 37 گروه از هنرمندانی که در رستوران‌های سنتی موسیقی محلی اجرا می‌کنند، مجوز فعالیت صادرشده است.

رئیس انجمن موسیقی لرستان گفت: تاکنون برای ۳۷ گروه از هنرمندانی که در رستوران‌های سنتی موسیقی محلی اجرا می‌کنند، مجوز فعالیت صادرشده است.

امین عباسیان در گفتگو با صاحب قلم لرستان اظهار داشت: انجمن موسیقی لرستان تاکنون برای ۳۷ گروه از هنرمندانی که در رستوران‌های سنتی موسیقی محلی اجرا می‌کنند، مجوز فعالیت صادر نموده و ۲۹ مورد دیگر در دست اقدام است.

وی با بیان اینکه قصد داریم برای این هنرمندان کلاس آموزشی و توجیهی برگزار کنیم، افزود: اجرای موسیقی محلی در رستوران‌ها چارچوب خاص خود را دارد که این هنرمندان نسبت به رعایت آن‌ها بایستی اقدام کنند.

رئیس انجمن موسیقی لرستان خاطرنشان کرد: رستوران‌هایی که اجرای موسیقی محلی داشته باشند اما دارای مجوزهای لازم نباشد با هماهنگی اداره نظارت بر اماکن عمومی با آن‌ها برخورد می‌شود.

عباسیان همچنین با بیان اینکه برای رستوران‌هایی که از لوازمات الکترونیکی موسیقی استفاده می‌کنند نیز سازوکارهایی تعریف کرده‌ایم، افزود: این افراد باید صرفاً موسیقی محلی و ترانه های دارای مجوز را اجرا نمایند.

 

لزوم اخذ مجوز برای اجرای موسیقی محلی در رستوران‌ها و هتل‌ها

 

انتصابات جدید در انجمن موسیقی لرستان

همچنین ببینید :
ابلاغ بخشنامه دستمزد سال 1400 کارگران مشمول قانون کار
  • نویسنده : مصطفی باقری