فرماندار خرم‌آباد در آیین افتتاح دفتر هفته‌نامه تکرو، رسانه را یکی از اصلی‌ترین ابزارهای اعمال حاکمیت دانست.

فرماندار خرم‌آباد در آیین افتتاح دفتر هفته‌نامه تکرو، رسانه را یکی از اصلی‌ترین ابزارهای اعمال حاکمیت دانست.

به گزارش قلم لر، اسد عبداللهی در این جلسه که با حضور ماشاالله نعمتی، مدیرکل سیاسی و انتخابات، ناهید پرویز پور، مدیرکل امور بانوان و خانواده و محمد آریان پور سرپرست روابط عمومی استانداری لرستان، کیانوش سوری مسئول واحد مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و برخی از خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای استان برگزار شد، گفت: رسانه یکی از مهم‌ترین ابزارهای اعمال حاکمیت است و تا زمانی که بتواند یک رابطه قابل‌اعتماد بین مردم و حاکمیت برقرار کند، قدرتمند خواهد بود.

فرماندار خرم‌آباد افزود: درگذشته ابزار اطلاع‌رسانی بسیار محدود بود، اما امروزه و به‌واسطه پیشرفت‌های گسترده در عرصه فنّاوری، شاهد گوناگونی رسانه‌ها و گسترش موضوع اطلاع‌رسانی در زندگی افراد هستیم.

وی تصریح کرد: رسانه به‌خوبی می‌تواند موجب تغییر نگرش مردم و حاکمیت نسبت به پدیده‌های مختلف شود و از همین روی لازم است که فعالان این عرصه از اطلاعات و دانش کافی برخوردار باشند.

عبداللهی سپس ابراز داشت: رسانه نباید به دنبال منافع شخصی یا جریانی بوده و باید منافع عمومی را دنبال کند.

فرماندار خرم‌آباد در پایان ابراز داشت: جامعه امروز ما بیش از هر چیز دیگری نیازمند کار اجتماعی و فرهنگی است و رسانه ابزار اصلی برای این کار است.

گفتنی است هفته‌نامه تک‌رو به سردبیری امین زینی وند فعالیت خود را آغاز کرده و به موضوعات حوزه اجتماعی و فرهنگی می‌پردازد.

همچنین ببینید :
ابلاغ بخشنامه دستمزد سال 1400 کارگران مشمول قانون کار
  • نویسنده : سجاد شفیعی
  • منبع خبر : روابط عمومی فرمانداری خرم‌آباد