نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: فرهنگ بی‌حجابی را دارند گسترش می‌دهند، عده‌ای علنی هنجار‌شکنی و هدفمند بی‌حجابی را ترویج می‌کنند و با برنامه یک قانونی را آماده می‌کنند و با دوربین یک خانم را برهنه کرده و چند ثانیه فیلم می‌گیرند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: فرهنگ بی‌حجابی را دارند گسترش می‌دهند، عده‌ای علنی هنجار‌شکنی و هدفمند بی‌حجابی را ترویج می‌کنند و با برنامه یک قانونی را آماده می‌کنند و با دوربین یک خانم را برهنه کرده و چند ثانیه فیلم می‌گیرند.

به گزارش قلم لر، آیت‌الله سید احمد میرعمادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر خرم‌آباد با اشاره به میلاد امام رضا (ع) اظهار داشت: امام رضا (ع) در سال ۱۴۸ هجری قمری در مدینه به دنیا آمد و مدت امامت آن حضرت ۱۹ سال بوده و ایشان در یک شرایط بسیار سختی زندگی می‌کرد که سخت‌ترین دوران، دوران امام رضا (ع) بود که بنی‌عباس با خشونت برخورد و با پنبه سر می‌بریدند.

وی افزود: آن‌ها برای اینکه امام رضا (ع) را کنترل کنند دستور دادند تا امام را به خراسان بیاوردند؛ این هجرت امام رضا (ع) بسیار پربرکت بوده و این در حالی است که امروز این فرهنگ و تمدنی که در ایران وجود دارد مرهون تلاش‌های ایشان است.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان با بیان اینکه فرهنگ مهربانی و عطوفت، فرهنگ مقاومت و ایستادگی به برکات وجود ایشان در ایران وجود دارد، عنوان کرد: در دنیا هیچ ملتی به‌اندازه ایران مهربان نیست و ایرانیان هیچ‌گاه زیر بار زور نرفته‌اند، فرهنگ دانش‌طلبی و دانش‌پژوهی که وجود دارد و ایرانی‌ها درزمینهٔ علم و دانش در دنیا زبان زد و سرآمد هستند به برکت هجرت امام رضا (ع) است.

وی با اشاره به اینکه امروز هشتاد و چهارمین سالگرد قیام خونین مسجد گوهرشاد علیه کشف حجاب رضا شاهی است، تصریح کرد: در سال ۱۳۱۴ کشف حجابی که اتفاق افتاد مردم مشهد قیام کردند و آن حکومت رضاخان قلدر مردم را به گلوله بست که امروز به‌عنوان روز عفاف و حجاب نام‌گذاری شده است.

امام‌جمعه خرم‌آباد گفت: عفاف و حجاب یک امر فطری و الهی و انسانی است و انسان فطرتاً حجاب و عفاف را دوست دارد چراکه در یک نظرسنجی که از پسران بی‌بندوبار انجام‌گرفته بدون استثنا همه گفتند همسر من عفیف و پاک‌دامن باشد.

وی بیان کرد: عفت یک امری فطری است و بی‌بندوباری و بی‌حجابی برخلاف فطرت انسان است و این در حالی است که حتی افراد آلوده هم انسان‌های پاک را دوست دارند و اگر امروز شاهد بی‌بندوباری و بی‌حجابی هستیم یک توطئه استعماری و استکباری است.

آیت‌الله میرعمادی اظهار داشت: فرهنگ بی‌حجابی را دارند گسترش می‌دهند، عده‌ای علنی هنجار‌شکنی و هدفمند بی‌حجابی را ترویج می‌کنند و با برنامه یک قانونی را آماده می‌کنند و با دوربین یک خانم را برهنه کرده و چند ثانیه فیلم می‌گیرند.

وی افزود: به یک کسی پول می‌دهند که فیلم بگیرند در این راستا از مسئولان می‌خواهیم با هنجارشکنان برخورد جدی بکنند و نگذارند حجب و حیا از جامعه رخت ببندد.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان عنوان کرد: عده‌ای محدود دارند به بی‌بندوباری دامن می‌زنند اما عامه مردم ما باعفت و باحجاب هستند باید با این عده برخورد شود چراکه امروز شاهد سهل‌انگاری در این زمینه هستیم و برخی معتقدند مردم را آزاد بگذاریم که برقصند ولی این‌ها در آن دنیا باید پاسخگو باشند.

همچنین ببینید :
پای لنگ توزیع مرغ در لرستان/ خروج محصول هدفمند شود

وی با تأکید بر اینکه حج یک نعمت بزرگ است، خاطرنشان کرد: آن حج ابراهیمی اگر انجام شود آثار سیاسی تربیتی و فرهنگی دارد و این در حالی است که آل سعود دنبال حج سکولار است.

آیت‌الله میرعمادی عنوان کرد: هدف آل سعود از این کار و جلوگیری از شعار مرگ بر آمریکا و برائت از مشرکان برای تأمین خواسته‌های آمریکا است، زائران ایرانی پیام‌رسان فرهنگ ولایت وحدت مقاومت و سراسر افتخار اهل‌بیت خواهند بود.

وی با اشاره به گام دوم در کاهش تعهدات برجام، عنوان کرد: این‌یک سیاست منطقی و عقلانی است و ایران غنی‌سازی را بالا برد که ما با این مقدار بسنده نمی‌کنیم و این گام محافظه‌کارانه برداشته شد و انقلابی نبود و کمی هم به اروپایی‌ها بله گفتن بود ولی درعین‌حال یک گام خوبی بوده است.

امام‌جمعه خرم‌آباد بیان کرد: اروپایی‌ها دنبال وقت تلف کردن هستند و چیزی هم به ایران نخواهد داد بنابراین باید از وقت‌کشی جلوگیری کرد چراکه آن‌ها ترسو و منفعت‌طلب هستند و تا جایی که منافع آن‌ها درخطر قرار گیرد التماس می‌کنند.

وی تصریح کرد: امروز در این شرایط کنونی راهبرد اصلی امریکا دو چیز است، اول فشار حداکثری اقتصادی و دوم یک اتحاد استراتژی علیه ایران که تاکنون شکست‌خورده است و رئیس‌جمهور آمریکا مثل یک عرب بیابانی به این صورت برخورد می‌کند و می‌گوید برجام بد است و به شورای حکام می‌گوید علیه ایران تشکیل جلسه بدهید.

آیت‌الله میرعمادی اظهار داشت: این سیاست آمریکا است و باید ما در برابر این کارها اول مقاومت کنیم چراکه سازش و تثبیت و نرمش در برابر آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها جواب نمی‌دهد و باید تعهدات در برجام را تا می‌توانیم پایین بیاوریم.

وی افزود: مهم‌ترین کار ما راه‌اندازی راکتور آب‌سنگین اراک است که اهرم فشار خوبی برای اروپایی‌ها است و مطمئناً با این کار به التماس می‌افتند چراکه با تلفن زدن و قرار گذاشتن چند روز برای برگزاری مذاکره از این‌ها چیزی از آب درنمی‌آید.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان با اشاره به انتخابات پیش رو تصریح کرد: انتظار است که اعضای شورای نگهبان جلوی ورود افراد ناخالص را به ارکان نظام اسلامی بگیرند و اجازه ندهد که آن‌ها ثروت‌های خود را در انظار عمومی در یک معامله شوم هفت میلیارد را به رخ ملت بکشند.

وی عنوان کرد: ملت امروز در تنگنای اقتصادی قرار دارد از طرف دیگر نماینده مجلس به دنبال منفعت‌طلبی و معاملات میلیاردی و دنبال اشرافی گری است و بچه‌هایشان در خانه‌های آن‌چنانی و وسیله نقلیه‌های آن‌چنانی باشند بنابراین شورای نگهبان باید مانع ورود چنین افرادی به مجلس که یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران است بشود.

  • نویسنده : سیده یاسمن موسوی نژاد
  • منبع خبر : تسنیم